Kas ir e-pasts – Sava inbox e-pasta izveide

Katru dienu internetu iepazīst arvien vairāk un vairāk cilvēku. Jaunas zināšanas un prieka spīdīgas acis apgūstot kaut ko jaunu. Šajā raksta atbildēšu uz jautājumu, kas ir e-pasts?

E-pasts ir ērts un ātrs netikai komunikācijas rīks, ko pielieto visā pasaulē, bet arī kā ceļa zīme interneta dzīlēs. Ja tev ir zināma kādas paziņas e-pasta adrese, kura dzīvo ASV, Austrālija vai cita valstī, tā var saņemt e-pastu (elektronisko vēstuli) dažu minūšu laikā. Atkarībā no nosūtītās e-vēstules lieluma, saņēmējs to var saņemt sekunžu vai dažu minūšu laikā. Ar epastu var gan, ieekanomēt laiku gan naudu, nemaksājot par telefonu sarunu.

Pat grūti iedomāties cik epasta vēstuļu pa dienu tiek nosūtīts. Tik lielā mērā  tas tiek pielietots sabiedrībā, lielāko tiesu datoros, bet izmanto arī mobīlos telefonos. Ar savu epastu ceļotājam internetā tiek atvērtas vairākas durvis.

E-pasta loma mūsdienu sabiedrībā

 Lai iegūtu kontu vajadzīgs epasts draugos.lv, tāpat ar facebook.com vai twitter.com. Epasts ļauj iegūt kontu kādā no interneta veikaliem amazon.com xnet.lv, 220.lv utt., pievienotos forumos, atstātu komentāru blogos u.c

Ar epasta izveidi var arī ieskatīties mājas lapas veidošānā, lai pastiprinātu savu esamību internetā, ja ir doma attīstīt savu brandu un veidot savu biznesu internetā. No nākot līdz mājas lapas izveidei, pastāv iespēja izveidot neskaitāmus epastu, ja vien ir tāda vakadzība.

Tagad kad tev ir neliels ieskats kas ir epasts, kura vietā un kā to var iegūt?

Varu ieteikt trīs inbox.lv, gmail.com un yahoo.com visi bezmaksas un piemīt dažādas iespējas. Pastāv daudz epastu pakalpojuma sniedzēju, izvēlējos tieši šos to dažādo iespēju dēļ. Katram no tiem piemīt vairākas funkcijas, tāpēc īsumā apskatīsim katra specifikācijas.

Kā pirmo apskatīsim inbox e-pasta iespējas
Ar inbox tev tiek piedāvāta 10GB vietas vēstulēm, kas ir samērā daudz arī ja sūtīsi bildes.
Maksimālais nosūtīšanas daudzums ir 30MB, balstoties no pieredzes kā pašu  augstāko pievienojiet 25-28MB, tad viss notiks gludāk. Inbox ir viens no tiem retajiem, kas piedāva nosūtīt tik lielu datu daudzumu vienā piegājienā.

Pieejami, filtri, lai varētu atlasīt savrīgākās ziņās. Var izveidot tā, ka vēstules ar noteiktu frāzi tematā tiek ielikts speciāli izveidotajā mapē.

Inbox netikai ir lielisks risinājums, ja vajag izveidot e-pastu, bet arī var uzskatīt par informācijas portālu, kurā arī ir ievietoti vairāki elementi, gan izklaidei (Online Spēles, čats, iepazīšanās), gan lietišķai darbībai (vaūtas kursi, jaunākās ziņās no vairākiem vortāliem).  Viens no tiem ir Inbox sites, kurā jūs varēsiet atzimēt jūsu mīļākos saitus vienā vienā, kā arī pašu mājas lapas, ja jums būs vēlme darboties internetā. Inbox saites ir laba vieta, kur bezmaksas reklamēt savu mājas lapu. Tā ir jāpievieno saistošās kategorijās, nevis pa labi un pa kreisi, kas vienīgi radīs sliktu slavu.